aanbodnet

Hp virtual connect flexfabric 10gb 24-port fibre


Vorige / Zoek Resultaten / Volgende


Advertentie omhoogplaatsen in de zoekresultaten


HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre

Adverteerder:
Ixus Trade
Locatie:

ROTTERDAM

Telefoonnummer:

0104155155

Prijs:€ 750,00
Email Adverteerder


HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre Channel SFP 572213-001

Nomenclature substitutes:
НР BLC VC FLEXFABRIC 10GB 24 PORT MODULE 571956-B21
HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre Channel SFP 708065-001

Nomenclature Accessories:
HP BL C7000 C3000 INTERCONN 10GB SR SFP+ OPT 455885-001
- HP BLc 10Gb SR SFP+ Option 455883-B21
- HP BladeSystem, c-Class 10G SFP+ LC SR Transceiver - Small Form-factor Pluggable Plus (SFP+) 10-Gigabit SR standard, providing 10-Gigabit connectivity up to 300m (984ft) on multimode fiber - Has one LC 10-GbE port 456096-001
HP 8Gb Short Wave B-Series SFP+ 1 Pack AJ716B
- HP 8Gb Short Wave B-Series SFP AJ716-63003
- HP 8Gb Short Wave Transceiver Kit (LC connector) for 8/16Gb SAN Switch B-series 5697-1071
- HP 8Gb Short Wave Transceiver Kit (LC connector) for 8/16Gb SAN Switch B-series 5697-1072
- HP 8Gb Short Wave Transceiver Kit (LC connector) for 8/16Gb SAN Switch B-series AFBR-57D9AMZ-HP8
- HP 8GB SHORT WAVE B-SERIES SFP 670504-001

Adverteerder:
Naam: Ixus Trade
Tel: 0104155155


Wilt u meerdere stuks hebben of extra onderdelen? Neem contact met ons op. Ook voor moelijk te vinden artikelen en/of spoedgevallen.

Wij zijn 5 dagen per week open tussen 09.00 en 18.00 uur (weekends en buiten openingstijden alleen op afspraak).

Alle prijzen zijn inclusief BTW, af locatie Rotterdam, met 1 jaar garantie. Dit artikel kan ook opgestuurd worden.

Ixus Trade koopt en verkoopt alle soorten van gebruikte ICT apparatuur. Te denken valt aan computersystemen, monitoren, laptops, servers, storagesystemen, mobiele telefoons, tablets, VOIP apparatuur, POS hardware, banking equipment, network, telecommunicatie apparatuur, et cetera. Mogelijk in grote aantallen.

Wij wissen alle datadragers met Blancco software en rapporteren op serienummer niveau. Wij zorgen voor transport, opslag en mileuvriendelijke afvoer.

Doordat wij dagelijks bezig zijn met in- en verkoop van grote partijen hardware, kunnen wij u de juiste prijs voor uw IT assets bieden.

Wij zijn 24/7 bereikbaar.

IXUS TRADE - Just Supply IT!


Meer informatie

Computers en Software > Servers

Kenmerken:
  • Conditie: Gebruikt
  • Levering: Ophalen of Verzenden

Hp virtual connect flexfabric 10gb 24-port fibre afbeeldingen

Terug naar boven

Vorige / Zoek Resultaten / Volgende




Hp virtual connect flexfabric 10gb 24-port fibre

HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre aangeboden door Ixus Trade uit ROTTERDAM in de categorie Overige Computers en Toebehoren op AanbodNet.nl. Bekijk deze aanbieding en nog veel meer aanbod op AanbodNet.nl

Advertenties in Overige computers en toebehoren

Terug naar boven

HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3.00GHz HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3.00GHz

Computers en Software > ServersKenmerken: Conditie: GebruiktLevering: Ophalen of VerzendenOmschrijving: HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3. ...
€ 330,00
HP Backplane board-For 8bay SFF hard drive cage HP Backplane board-For 8bay SFF hard drive cage

Computers en Software > ServersKenmerken: Conditie: GebruiktLevering: Ophalen of VerzendenOmschrijving: HP Backplane board - For the 8-bay small for ...
€ 18,00
HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port Fibre

Computers en Software > ServersKenmerken: Conditie: GebruiktLevering: Ophalen of VerzendenOmschrijving: HP Virtual Connect FlexFabric 10Gb 24-Port F ...
€ 750,00
HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3.00GHz HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3.00GHz

Computers en Software > ServersKenmerken: Conditie: GebruiktLevering: Ophalen of VerzendenOmschrijving: HP Proliant DL380 G7 / 1x Xeon X5675 6C @ 3. ...
€ 270,00
DELL SAS 6iR raid controller 0YK838 YK838 CR679 40 DELL SAS 6iR raid controller 0YK838 YK838 CR679 40

Computers en Software > ServersKenmerken: Conditie: GebruiktLevering: Ophalen of VerzendenOmschrijving: DELL SAS 6iR raid controller 0YK838Nomenclat ...
€ 14,50