aanbodnet

Wifi router antenne


Omschrijving:

Zorg voor een beter WiFi signaal met deze handige antenne


Deze antenne kan eenvoudig aan je modem bevestigd worden en zorgt voor een beter WiFi signaal. De antenne kan zowel binnen- als buitenshuis geplaatst worden.

Specificaties


  • Standaard: IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n
  • Frequentie: 2400--2500MHz
  • VSWR: <= 2,0
  • Gain: 15dBi
  • Polarization Type: Vertical
  • Vermogen: 50W
  • Input impedantie: 50 Ohm nominaal
  • Afmetingen: 21,9cm x 4,65cm
  • Kabellengte: 3m
  • Connector Type: RP-SMA 
  • Gewicht: 44g

Dit artikel bestaat uit


1 x WiFi router antenne

 












  • Altijd gratis verzending
  • In 5 jaar meer dan 250,000 orders
  • 100 dagen bedenktijd
  • Klanten geven MyXLshop een 8,5/10
  • Meer dan 50.000 producten

Specificaties:

  • Conditie: Nieuw
  • Levering: Verzenden



Meer informatie

Wifi router antenne afbeeldingen

Terug naar boven

Vorige / Zoek Resultaten / Volgende




Wifi router antenne

WiFi Router Antenne aangeboden door J&S Services uit Amsterdam-duivendrecht in de categorie Netwerk Apparatuur op AanbodNet.nl. Bekijk deze aanbieding en nog veel meer aanbod op AanbodNet.nl

Advertenties in Netwerk apparatuur

Terug naar boven

Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Omschrijving: MFG P/N: 30-0759-01 1000Base-SX 1Gb FC, 1GbE 850nm Shortwave GBIC (SC) Form Factor Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit produc ...
€ 12,00
HP ARUBA Switch 2920-24G 24-port HP ARUBA Switch 2920-24G 24-port

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Cond ...
€ 899,00
Alfa Network ACR-12  12V aansluiting Alfa Network ACR-12 12V aansluiting

Omschrijving: 12 volt aansluiting voor de optionele R36 router van de Alfa Network WiFi Camp Pro.Alfa Network ACR-12 12V aansluiting   12 volt aanslu ...
€ 8,95
Alfa Network TSM-B1 RVS Marine mount Alfa Network TSM-B1 RVS Marine mount

Omschrijving: Alfa Network TSM-B1 RVS Marine mount, los spare part voor o.a. gebruik met de optioneel verkrijgbare TSM1 RVS USB cable adapter en de Al ...
€ 39,95
Alfa Network TSM1 RVS usb cable adapter Alfa Network TSM1 RVS usb cable adapter

Omschrijving: Alfa Network TSM1 RVS USB Cable Adapter tbv optioneel verkrijgbare Alfa Network Marine mount en bijvoorbeeld de optionele Alfa CAMP PRO ...
€ 56,95