aanbodnet

Wifi router antenne


Omschrijving:

Zorg voor een beter WiFi signaal met deze handige antenne


Deze antenne kan eenvoudig aan je modem bevestigd worden en zorgt voor een beter WiFi signaal. De antenne kan zowel binnen- als buitenshuis geplaatst worden.

Specificaties


  • Standaard: IEEE802.11b, IEEE802.11g, IEEE802.11n
  • Frequentie: 2400--2500MHz
  • VSWR: <= 2,0
  • Gain: 15dBi
  • Polarization Type: Vertical
  • Vermogen: 50W
  • Input impedantie: 50 Ohm nominaal
  • Afmetingen: 21,9cm x 4,65cm
  • Kabellengte: 3m
  • Connector Type: RP-SMA 
  • Gewicht: 44g

Dit artikel bestaat uit


1 x WiFi router antenne

 












  • Altijd gratis verzending
  • In 5 jaar meer dan 250,000 orders
  • 100 dagen bedenktijd
  • Klanten geven MyXLshop een 8,5/10
  • Meer dan 50.000 producten

Specificaties:

  • Conditie: Nieuw
  • Levering: Verzenden



Meer informatie

Wifi router antenne afbeeldingen

Terug naar boven

Vorige / Zoek Resultaten / Volgende




Wifi router antenne

WiFi Router Antenne aangeboden door J&S Services uit Amsterdam-duivendrecht in de categorie Netwerk Apparatuur op AanbodNet.nl. Bekijk deze aanbieding en nog veel meer aanbod op AanbodNet.nl

Advertenties in Netwerk apparatuur

Terug naar boven

Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-E 24-poort Layer 3 Switch Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-E 24-poort Layer 3 Switch

Omschrijving: Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Cond ...
€ 199,00
Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E

Omschrijving: Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E 10 /100 /1000 Ethernet Controller Single Port PCI ExpressClick here for more infor ...
€ 9,95
Astaro Security Gateway 320, Firewall, Model: ASG320 Astaro Security Gateway 320, Firewall, Model: ASG320

Omschrijving: The Astaro Security Gateway 320 is designed to provide protection for mid-sized businesses and enterprise divisions. Based on high quali ...
€ 199,00
Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm Cisco 1000BASE-SX GBIC SW 850nm

Omschrijving: MFG P/N: 30-0759-01 1000Base-SX 1Gb FC, 1GbE 850nm Shortwave GBIC (SC) Form Factor Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit produc ...
€ 12,00
1000BASE-SX GBIC 1000BASE-SX GBIC

Omschrijving: used Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbish ...
€ 19,00