aanbodnet

Netwerk apparatuur aanbod op aanbodnet.nl

RSS

Netwerk apparatuur aanbod op aanbodnet.nl

RSS - Netwerk apparatuur aanbod te koop op aanbodnet.nl

Railkit, Rack Mounting Rail For ProLiant DL380 G6/G7, DL385  aangeboden op aanbodnet.nl Railkit, Rack Mounting Rail For ProLiant DL380 G6/G7, DL385

Omschrijving:Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie New Open Box, n...

Plaats omhoog

€ 99,00
Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu aangeboden op aanbodnet.nl Sun 10 GBE Network Adapter, Fujitsu

Omschrijving:Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished har...

Plaats omhoog

€ 129,00
HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2 aangeboden op aanbodnet.nl HP ProCurve 2610-48, J9088A, 48Port, Layer 2

Omschrijving:The HP 2610 Switch Series consists of five switches. The HP 2610-24 and 2610-48 Switches provide 24 and 48 ports of 10/100 connectivity. ...

Plaats omhoog

€ 129,00
3COM Switch 4500G PWR 48-port, Model: 3CR17772-91 aangeboden op aanbodnet.nl 3COM Switch 4500G PWR 48-port, Model: 3CR17772-91

Omschrijving:The 3Com 3CR17772-91 Switch 4500G is a stackable 10/100/1000 Ethernet 48 port switch that provides secure, flexible LAN connectivity and ...

Plaats omhoog

€ 199,00
Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E aangeboden op aanbodnet.nl Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E

Omschrijving:Broadcom BCM5708 NIC Single Port 1Gb/s Ethernet PCI-E 10 /100 /1000 Ethernet Controller Single Port PCI ExpressClick here for more inform...

Plaats omhoog

€ 9,95
Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-E 24-poort Layer 3 Switch aangeboden op aanbodnet.nl Cisco Catalyst WS-C3750E-24TD-E 24-poort Layer 3 Switch

Omschrijving:Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Condi...

Plaats omhoog

€ 199,00
Cisco 2801 Integrated Services Router aangeboden op aanbodnet.nl Cisco 2801 Integrated Services Router

Omschrijving:No support on software or license Without modules Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard Server...

Plaats omhoog

€ 99,95
Juniper Networks J-series Services Router J6350 aangeboden op aanbodnet.nl Juniper Networks J-series Services Router J6350

Omschrijving:No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie...

Plaats omhoog

€ 499,00
Astaro Security Gateway 320, Firewall, Model: ASG320 aangeboden op aanbodnet.nl Astaro Security Gateway 320, Firewall, Model: ASG320

Omschrijving:The Astaro Security Gateway 320 is designed to provide protection for mid-sized businesses and enterprise divisions. Based on high qualit...

Plaats omhoog

€ 199,00
Cisco Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Transceiver Modu aangeboden op aanbodnet.nl Cisco Compatible 1000BASE-SX SFP 850nm 550m Transceiver Modu

Omschrijving:Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished har...

Plaats omhoog

€ 14,95
1000BASE-SX GBIC aangeboden op aanbodnet.nl 1000BASE-SX GBIC

Omschrijving:used Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbishe...

Plaats omhoog

€ 19,00
Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router aangeboden op aanbodnet.nl Linksys WRT32X AC3200 Wireless Gigabit Router

Omschrijving:​De WRT32X tilt internetten naar een hoger niveau. Deze router is puur gemaakt om zo snel mogelijk internetverkeer te garanderen en bie...

Plaats omhoog

€ 159,00
2Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver aangeboden op aanbodnet.nl 2Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Omschrijving:Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest EAN / UPC 821455032367, 0821455032367 Par...

Plaats omhoog

€ 5,95
4Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver aangeboden op aanbodnet.nl 4Gbps Small Form Pluggable (SFP) Transceiver

Omschrijving:Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie New Part Number FTLF8524P2BNL-MD, FTLF8524P2BNV, FTRJ8524P2BNV, FTLF8524P2BNL-SU, F...

Plaats omhoog

€ 3,95
3COM Switch 4400 SE - 24 Port 10/100 Managed Switch SuperSta aangeboden op aanbodnet.nl 3COM Switch 4400 SE - 24 Port 10/100 Managed Switch SuperSta

Omschrijving:3Com SuperStack 3 Switch 4400 family switches provide wirespeed 10/100 Fast Ethernet connectivity with a choice of Gigabit downlinks and ...

Plaats omhoog

€ 79,00
Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port aangeboden op aanbodnet.nl Cisco Catalyst WS-C3750V2-48PS-S-PoE-48port

Omschrijving:Port Attributes Auto-negotiation for speed Duplex mode and flow control MDI/MDIX Auto Broadcast storm control Yes Provides full IPv6 d...

Plaats omhoog

€ 298,00
Cisco WS-X6148A-GE-TX 48P 10/100/1000 RJ-45 Classic Interfac aangeboden op aanbodnet.nl Cisco WS-X6148A-GE-TX 48P 10/100/1000 RJ-45 Classic Interfac

Omschrijving:Cisco WS-X6148A-GE-TX 48P 10/100/1000 RJ-45 Classic Interface ModuleLos moederbord op metalen plaat, zonder behuizing Extra informatie Se...

Plaats omhoog

€ 195,00
Cisco Systems PIX 525 firewall network security appliance aangeboden op aanbodnet.nl Cisco Systems PIX 525 firewall network security appliance

Omschrijving:No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie...

Plaats omhoog

€ 89,00
Cisco 2811 Integrated Services Router aangeboden op aanbodnet.nl Cisco 2811 Integrated Services Router

Omschrijving:No support on software or license Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie...

Plaats omhoog

€ 169,00
NM-CIDS-K9= IDS Intrusion Detection System Network Module, H aangeboden op aanbodnet.nl NM-CIDS-K9= IDS Intrusion Detection System Network Module, H

Omschrijving:NEW Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished...

Plaats omhoog

€ 1.695,00
Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S 48-port Layer 3 Switch aangeboden op aanbodnet.nl Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S 48-port Layer 3 Switch

Omschrijving:Extra informatie Minimale afname 1 Product Conditie Refurbished hardware, gebruikt en getest Part Number WS-C3750-48PS-S V06 , WS-C3750...

Plaats omhoog

€ 49,00
HP 1Gb SFP RJ-45 Module SPS:453156-001, 1000BASE-T aangeboden op aanbodnet.nl HP 1Gb SFP RJ-45 Module SPS:453156-001, 1000BASE-T

Omschrijving:New Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product C...

Plaats omhoog

€ 69,00
HP ProCurve Switch 5308XL, P/N: J4819A aangeboden op aanbodnet.nl HP ProCurve Switch 5308XL, P/N: J4819A

Omschrijving:HP Procurve 5308xl Switch The HP ProCurve 5308xl Switch is a gigabit, convergence-ready layer 3 wire-speed switching solution engineered ...

Plaats omhoog

€ 99,95
Internal SD Module for SD Card (voor bijv. VMware ESXi), NEW aangeboden op aanbodnet.nl Internal SD Module for SD Card (voor bijv. VMware ESXi), NEW

Omschrijving: Possess one optional flash memory card slot SD Card offers 1 GB of storage capacity Manufacturer Part# : 00001 Dell Part# : 341-9548 Th...

Plaats omhoog

€ 69,00
UTP Cable 5m Cat 5e, Orange aangeboden op aanbodnet.nl UTP Cable 5m Cat 5e, Orange

Omschrijving:Extra informatie Minimale afname 1 ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Condi...

Plaats omhoog

€ 14,95
Cisco 2821 Integrated Services Router aangeboden op aanbodnet.nl Cisco 2821 Integrated Services Router

Omschrijving:No support on software or license Rack Ears not included Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaa...

Plaats omhoog

€ 179,00
Juniper SRX240 High Performance Firewall aangeboden op aanbodnet.nl Juniper SRX240 High Performance Firewall

Omschrijving:Juniper SRX240 High Performance FirewallDe Juniper SRX 240 is een High Performance firewall die ook fungeert als router en modem. De fire...

Plaats omhoog

€ 299,00
HP 81B AP769-63001 HBA Single Port 8Gb/s Fibre Channel PCI-E aangeboden op aanbodnet.nl HP 81B AP769-63001 HBA Single Port 8Gb/s Fibre Channel PCI-E

Omschrijving:HP StorageWorks 81B AP769-63001 HBA Single Port 8Gb/s Fibre Channel PCI-E The introduction of the HP PCIe 8Gb Fibre Channel Host Bus Adap...

Plaats omhoog

€ 149,95
Dell PowerConnect RPS600 aangeboden op aanbodnet.nl Dell PowerConnect RPS600

Omschrijving:The Dell™ PowerConnect™ RPS-600 offers enterprise-class redundant power for select PowerConnect™ 3000 and 5000 series switches. It ...

Plaats omhoog

€ 199,95
HP 4Gb Fibre Channel Pass-Thru Module for c-Class BladeSyste aangeboden op aanbodnet.nl HP 4Gb Fibre Channel Pass-Thru Module for c-Class BladeSyste

Omschrijving:Extra informatie ServerHome.nl Garantie Dit product wordt geleverd met standaard ServerHome.nl garantie Product Conditie Refurbished har...

Plaats omhoog

€ 199,00

previous | 1 | next